„W stronę słońca" od 19 lipca w kinach!

12.06.2024 Przeczytasz w 2 minuty

Kto nigdy nie marzył, by rzucić wszystko i udać się w podróż życia? 19 lipca Against Gravity wprowadzi do kin w całym kraju jeden z największych hitów zakończonej właśnie 21. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity - „W stronę słońca” Agnieszki Kokowskiej. Film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów i przez cały festiwal utrzymywał się w pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych przez publiczność tytułów.

Ze względu na powtarzające się pytania o możliwość zobaczenia „W stronę słońca” po festiwalu, producenci wraz z Against Gravity postanowili wyjść widzom_kom na przeciw i wprowadzić ten idealny na lato film do szerokiej dystrybucji.

Kasia i Robert sprzedają dom oraz wszystko, co posiadają, żeby wraz z trójką dzieci ruszyć kamperem na wyprawę życia i móc budować głębsze więzi w rodzinie. Swoją podróż relacjonują w mediach społecznościowych jako The Big Five Family. Czy to będzie wspaniała przygoda, o której wielu z nas skrycie marzy? Jakie trudności i zachwyty czekają ich po drodze? Co odkryją o samych sobie, żyjąc nieustannie w trasie?

Wolność, którą zyskali, staje się prawdziwym testem dla rodziny. Napięcia w małżeństwie są nieodłączną częścią przemiany, jaką przechodzą rodzice. Dodatkowym wyzwaniem są dorastający w podróży chłopcy. Idealny film na lato, który pokochała publiczność festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Łączy najlepsze tradycje kina drogi z dokumentalną wrażliwością na relacje międzyludzkie.


Slot